Advert
Advert

Başkan Akdoğan hurdacılarla bir araya geldi

Başkan Akdoğan Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantıda hurdacıların daha geniş ortamda ticaret yapmaları için Hurdacılar Sitesi tahsis edileceğinin müjdesini verdi.

Başkan Akdoğan hurdacılarla bir araya geldi
Başkan Akdoğan hurdacılarla bir araya geldi Hamza TAV
Bu içerik 368 kez okundu.
Reklam

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan Niğde’de faaliyet gösteren hurdacılarla bir araya geldi. Başkan Akdoğan Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantıda hurdacıların daha geniş ortamda ticaret yapmaları için Hurdacılar Sitesi tahsis edileceğinin müjdesini verdi.

Belediye Başkanı Akdoğan hurdacı esnafıyla yaptığı toplantıda  hurdacıların şehir içindeki düzensizliğinden ve hurdacılara tahsis edilecek yerden bahsetti. Başkan Akdoğan ‘’ Geri dönüşüm sektöründe ticaret yapan esnaflarımızın daha geniş ortamda işlerini sürdürebilmeleri için diğer sektörlere uyguladığımız gibi hurdacılar sitesi altında bir yerleşim düzenlemesi projemiz var’’ dedi.

Şehir içinde ve dışında görüntü kirliliği oluşturarak hurdacılık yapılmasından vatandaşın rahatsız olduğunu da dile getiren Akdoğan hurdacılar için yapılacak düzenlemeyle hem vatandaşın şikayetlerinin ortadan kalkmasını hem de hurdacılara daha geniş ortamda ticaret yapmalarının sağlanacağını işaret etti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
15 TEMMUZ ANISINA...
15 TEMMUZ ANISINA...