Advert
Advert

4 Mevsim Organizasyon açıldı

Organizasyon ve hobi ürünleri sektörünün her geçen gün geliştiği Niğde’de sektöre yeni bir firma daha katıldı.

4 Mevsim Organizasyon açıldı
4 Mevsim Organizasyon açıldı
Bu içerik 1789 kez okundu.

Organizasyon ve hobi ürünleri sektörünün her geçen gün geliştiği Niğde’de sektöre yeni bir firma daha katıldı.

4 Mevsim Organizasyon ve Hobi merkezi geçtiğimiz gün davetliler eşliğinde Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan’ın da katılımıyla açılışı gerçekleşti.  Selçuk Mahallesi Ethem Onbaşı Caddesi’de görsel bir şölenle sektöre merhaba diyen firma yenilikçi kimliği ile öne çıkıyor.  

Firma hakkında bilgiler veren İşletme sahibi Yaşare Şahin, “4 Mevsim Organizasyon ve Hobi merkezi olarak kendi alanımızda Niğde halkına yenilikçi hizmetler ve özel tasarım ürünlerimiz ile hizmet vereceğiz. Açılış, düğün etkinlik, festival, doğum günü ve yenidoğan gibi birçok alanda hizmet verdiğimiz gibi, Niğde’ye, kişiye ve talebe özel el sanatı ürünlerimizin de tasarım ve satışını yapmaktayız. Farklılıklar açısından müşterilerimizin bizleri ziyaret etmeleri ve ulaşmaları yeterli olacaktır” dedi.

“BÜYÜK HAYELLERİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİN MESAİ HARCIYORUZ”

İşletmenin Sorumlu Müdürü olan Demet Karakurt ise “Yeni bir firma gibi görünsekte birikimi olan ve sektörü oldukça yakından takip eden üreten ve geliştiren bir yapımız var. Kurumsal anlamda bizlerde Niğde’ye ve çevresine katkıda bulunacağımızdan eminiz. Büyük hedeflerle değil gerçekleşebilecek büyük hayalleri hayata geçirmek için mesai harcıyoruz. Organizasoyon anlamında her türlü hizmeti verebilecek kapasitede bir firmayız. Ayrıca kendi atölyemizde el emeği ürünlerimizi de gerek sürekli ürünlerden gerekse müşteri talebine göre değişebilen ve yeniden üretebilen bir yapımız var. Niğde’de bu anlamda çok katkı sağlayacağımızı düşünüyoruz. Bu işletmede ve süreçte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
İYİ Parti’de  istifa
İYİ Parti’de istifa