Advert

NİTSO ‘Kepten Önce Kepten Sonra’ adlı program düzenliyor.

Program hakkında açıklamalarda bulunan NİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu; üyelerimizin, üniversite öğrencilerimizin ve vatandaşlarımızın ilgisini çekecek üniversite ve üniversite sonrası hayat ile iş hayatının anlatılacağı keyifli bir program düzenleyeceğiz.

NİTSO ‘Kepten Önce Kepten Sonra’ adlı program düzenliyor.
NİTSO ‘Kepten Önce Kepten Sonra’ adlı program düzenliyor.
Bu içerik 886 kez okundu.

Program hakkında açıklamalarda bulunan  NİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu; üyelerimizin, üniversite öğrencilerimizin ve vatandaşlarımızın ilgisini çekecek üniversite ve üniversite sonrası hayat ile iş hayatının anlatılacağı keyifli bir program düzenleyeceğiz.

Katırcıoğlu; Üniversite hayatı kişinin kendisini geliştirdiği, yepyeni bilgiler öğrendiği ve aynı zamanda sosyalleştiği çok keyifli bir süreç. Maalesef her güzel şey gibi bu süreç de eninde sonunda sona eriyor. Sonrası ise genelde yeni mezun için ilk başta kaos ve stresi içeren bir iş arama sürecinin başlangıcı anlamına geliyor.

Bu yeni hayata adapte olmanın kolay olmadığının farkındayız. Ama geçişin kolay ve düşünülenden daha rahat olması için yapılabilecek çok şey var. İşte bu nedenlerden dolayı iş dünyası ve öğrencileri bir araya getirmek adına 22 Mart 2017 Çarşamba saat 19.00’da Ömer Halisdemir Üniversitesi 1453 konferans salonunda, Odamız ve İzgören Akademi işbirliğinde İzgören Akademi eğitmen ve danışmanlarından Ece Üvey’in sunumunu  yapacağı bir program gerçekleştireceğiz.

Katırcıoğlu; düzenleyeceğimiz ‘Kepten Önce Kepten Sonra Konulu ‘ programa tüm üyelerimizi, üniversite öğrencilerimizi ve vatandaşlarımızı davet ediyoruz” diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda