Niğde Kızılay Gençoğlu'na Emanet

Niğde Kızılay Gençoğlu'na Emanet
Niğde Kızılay Gençoğlu'na Emanet Tuncay Aytaş
Bu içerik 982 kez okundu.

Kızılay'ın Niğde Şube Başkanlığı’nda gerçekleştirilen olağan kongrede, yeni başkan Kemal Gençoğlu oldu.
Yapılan yoklamanın ardından, oy birliği ile divan başkanlığı seçildi. Daha sonrada Atatürk, Şehitlerimiz ve şehit Kızılaycılar için saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.
Şube Başkanı Bekir Mumcu Genel Kurul açılış konuşmasıyla devam eden kongrede, , 2016 - 2017 ve 2018 yılı faaliyet raporu ile gelir ve giderlerin görüşülmesini oya sundu. Ardından da faaliyet raporu okundu. Kongrede 2016 - 2017 ve 2018 yıllarına ait denetçi raporları görüşülerek oya sunuldu. 2016 - 2017 ve 2018 yılları şube yönetim kurulunun ibrası ve 2019 - 2020 ve 2021 Şube Eylem Planı görüşüldü ve oya sunuldu. 2019 - 2020 ve 2021 yılı tahmini bütçesinin tetkiki ile kullanılması hususunda şube yönetim kuruluna yetki verilmesi görüşülerek oya sunuldu. Dilek ve tekliflerin incelenmesinden sonra Kızılay Genel Merkezine arz, karara bağlandı.
Oy kullanımından sonra Başkanlığa Kemal Gençoğlu, oyların tamamını alarak Niğde Kızılay Şube Başkanlığı’na getirildi.
Kongrede ayrıca, şube yönetim kurulu asıl ve yedek üyeleri, Şube denetçisi asıl ve yedek üyeleri, Genel Merkez Genel Kurulu asıl ve yedek delege seçimleri de gerçekleştirildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu

seks shop | seks shop | seks shop | istanbul seks shop | istanbul seks shop | istanbul sex shop | sex toys istanbul