Advert

Kick Boks Milli Takımı Niğde’de Kampa Girecek

Kick Boks Milli Takımı Niğde’de Kampa Girecek
Kick Boks Milli Takımı Niğde’de Kampa Girecek Tuncay Aytaş
Bu içerik 412 kez okundu.

Gençlik Spor İl Müdürü Faruk Boduroğlu, Türkiye Milli takım sporcularıyla birlikte ortaklaşa yaklaşık 10 ülkenin milli takımı Demirkazık Kamp eğitim merkezinde kamp yatıklarını ve önümüzdeki günlerde Kick Boks Milli takımının da kamp yapmak için Niğde’nin Çamardı ilçesi Demirkazık kamp eğitim merkezinde kampa gireceğini söyledi.
Demirkazık kamp eğitim merkezi hakkında bilgi veren Niğde Gençlik Spor İl Müdürü Faruk Boduroğlu; "Milli takımlarımızın Demirkazık Kamp Eğitim Merkezi'ni, diğer kamp merkezlerine göre daha fazla tercih etmeleri bizleri sevindiriyor. Bunun önemli nedenlerinden biri kamp merkezimizin güzelliği bir diğeri de kamp merkezinin 1700 rakımda oluşudur. Milli takımlarımıza gösterilen ilgi, alaka ve kaliteli yemek menüsünün de kamp yerinin tercih edilmesinde etken olduğunu tahmin ediyorum." izmir rus escort.
Demirkazık kamp eğitim merkezi Federasyonlar tarafından yoğun talep görmekte olduğunu söyleyen Boduroğlu; “ Demirkazık kamp eğitim merkezimizin sene başı olmasına rağmen yüzde 90’ı rezervasyon yapılarak doldu. Bunlardan en önemlisi Macaristan ile yapılacak olan gençler Avrupa Kick Boks şampiyonası ve Bosna Hersek’te yapılacak olan Büyükler dünya şampiyonası hazırlık kampları İlimiz Çamardı ilçesi Demirkazık kamp eğitim merkezinde yapılacaktır. Kick boks olarak genel olarak Niğde’de Bin 178 sporcu bulunmaktadır. Bunlardan 301 tanesi kız ve bin 478erkek olmak üzere ilimizde toplam Bin 178 lisanslı sporcumuz bulunmaktadır. Şuanda aktif olarak spor yapan 66 erkek 28 bayan olmak üzere 94 sporcu bulunuyor” diye konuştu.
Demirkazık kamp eğitim merkezine Türkiye Milli takımıyla ortaklaşa yaklaşık 10 ülkenin milli takımı ortaklaşa kamp yaptıklarını belirten Boduroğlu; “ ocak ayı içerisinde Demirkazık kamp eğitim merkezinde güreş milli takımımızda kamp merkezimize gelerek kamp yaptılar. Şuan itibariyle rezervasyonlarımız yıl sonuna kadar doludur.  Ayrıca şuana kadar Romanya, Azerbaycan, Özbekistan gibi birçok ülke milli takımları Demirkazık kamp eğitim merkezimizde Türkiye milli takımımızla birlikte ortaklaşa kamp yaptıklarını belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu