Advert

İttifak Değil Ben Varım

İttifak Değil Ben Varım
İttifak Değil Ben Varım Tuncay Aytaş
Bu içerik 539 kez okundu.

Niğde’de CHP ile İYİ Partinin ittifak yapacağı ve CHP adayının çekileceği iddiaları üzerine CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem ve CHP Niğde Belediye Başkan Adayı Rasim Yılmaz Ankara’ya giderek Genel Merkez’de CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Sarıcı ile görüştü. Görüşme sonrasında Sarıcı, Niğde’de ittifak olmadığını söyledi.
Söylentilerin ardından Rasim Yılmaz CHP İl Başkanlığı önünde ‘Niğde Evladına Sahip Çık’ mitingi düzenleyerek ittifak iddialarını yalanladı.
CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem: “Türkiye’de başka şehirlerde ittifak görüşmeleri yapıldığı doğrudur. Niğde’de böyle bir şey yok. Buna herkes inansın artık. Kimse buradan siyasi rant peşinde koşmasın. Evet, bir ittifak var. Tabandan gelen halkın bir ittifakı mevcuttur. Biz kimseyle görüşme yapmadık. Buradan bu izmir rus escortkoduları çıkaranlardan rica ediyorum, artık kendinize gelin ne çalışması yapacaksanız çalışmanızı yapın karşımıza çıkın kardeşim. 31 Mart’ta herkesin hesabını göreceğiz  şeklinde konuştu. CHP Niğde Belediye Başkan Adayı Rasim Yılmaz konuşmasında şunları şöyledi: “ Merak etmeyin Niğde’nin evladı Rasim Yılmaz’a ve ona güvenen insanlara kimse diz çöktüremeyecek. İl Başkanımla birlikte Ankara’ya gittim. Genel Başkan Yardımcımız Oğuz Kaan Sarıcı ile görüştüm. Tüm Niğde’lilere selamı var, Niğde’de ittifak yok, Niğde’de Niğde’nin evladı Rasim Yılmaz var. Ben ve ekip arkadaşlarım şuna karar verdik. Niğde’de siyasi rantçılar var, hepiniz biliyorsunuz. Ben siyaset rantçılarının oyunu istemiyorum. Bize oy vermeyin ben temiz Niğde’lilerin, temiz siyaset yapanların, bana dua eden anaların bize iş için aş için güvenenlerin oyunu istiyorum.”

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu