Advert

Yazarımız Osman Aytekin’in 15. Kitabı Çıktı

Yazarımız Osman Aytekin’in 15. Kitabı Çıktı
Yazarımız Osman Aytekin’in 15. Kitabı Çıktı Tuncay Aytaş
Bu içerik 476 kez okundu.

Gazeteci yazar ve  gazetemiz Niğde Haber köşe yazarı Osman Aytekin’in kaleme aldığı ‘Yeraltında Bir Şehir Hikâye’ kitabı çıktı.
Köşe yazarımız Gazeteci yazar Osman Aytekin’in kaleme aldığı ‘Yeraltında Bir Şehir Hikâye’ kitabı çıktı. Roza yayınlarından çıkan kitap Kapadokya’da Derinkuyu ilçesinde bulunan Yeraltı Şehirlerini hikâye ediyor. Kitap ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan, Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyesi ve gazeteci yazar Osman Aytekin “çocuklar Yeraltı Şehirlerinin yapılış hikâyesini, bu gizemli mekânlarda insanların nasıl yaşadıklarını bilsinler istedim. Kapadokya bölgesinde bulunan Yeraltı Şehirlerinin biraz esrarlı olmakla birlikte, bu yerlerin pek çok özelliklerini okuyacaklardır. Güzel Atlar Ülkesinin gizemleri bitmez. Arapların deyişiyle Yeraltı Şehirleri Ülkesine öğrencileri heyecanlı bir yolculuğa çıkarmak istedik.” izmir rus escort.

Kitap tanıtımından:

“Her şehrin bir gizemi var. Peşine düşülmezse asla ulaşamayız onlara. Elif yaşadığı şehri tanımak istediğinde birçok sürprizle karşılaştı. Ne çok sırlar saklıymış meğer etrafında... Akıllı ve araştırmayı seven bir çocuğun rehberliğinde bir yeraltı şehrini öğrenmeye ne dersiniz! Babası, öğretmeni, babasının arkadaşları, tanıdığı birçok kimse de yardımcı olacaklar; ona ve elbette kitabın okurlarına.

Binlerce yıl ötesinden gelen Yeraltında Bir Şehir... Kimlerindi bu şehir? Kimler ve neden yerin altına gizlenmişlerdi? Tarih bazen tatlı, bazen heyecan verici sesiyle konuşur, bir şeyler anlatır bize. Atalarımızın unutulmuş serüvenlerini gün ışığına çıkarır tarihin sesine kulak vermek.” Yazar Osman Aytekin’in, bundan önce yayınlanmış 14 kitabı bulunmaktadır. Biz de Niğde Haber olarak yazarımız Osman Aytekin’e yeni kitabı için başarılar diliyoruz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu